Kamerové systémy

Kamerové systémy realizujeme vždy na míru podle požadavků a potřeb koncového zákazníka. Od návrhu, přes realizaci i následnou správu a technickou podporu. Mezi naše zákazníky patří od velkých firem přes střední, malé až po domácnosti. Zejména pak výrobní závody, skladové haly, zemědělské objekty, bytová družstva až po rodinné domky.

Přístupové systémy

Prostřednictvím elektronickým přístupovým systémům  zefektivníte nejen pohyb zaměstnanců ve firmách, ale například i nájemníků v bytových domech. Systémy mohou fungovat například na principu číselného kódu, rfid čipem či kartou nebo otiskem prstu. Správce systému pak dokáže jednotlivým uživatelům jednoduše přidělovat práva, díky kterým budete mít kontrolu nad pohybem osob v jednotlivých úsecích (kancelářské prostory, skladovací prostory, výrobní závody nebo společné prostory v bytových domech.

Zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy najdou řadu využití k ochraně Vašeho majetku od firemních prostor po rodinné domy. Fungují na principech pohybových nebo teplotních čidel, světelných závor či hlukových senzorech. Dokáží spolupracovat s kamerovými systémy i se systémy inteligentní domácnosti. V případě narušení systému a vyhlášení poplachu pak mohou komunikovat s Vaším telefonem ať už prostým zavoláním či upozorněním v aplikaci chytrého mobilního telefonu.

Strukturované datové sítě

Strukturované datové sítě jsou dnes důležitým prvkem každé firmy či domácnosti. Obstarávají provoz internetu, kamerových systémů, telefonních hovorů, zabezpečovací systémů či inteligentní domácnosti. Zabýváme se kompletním řešením od návrhu, přes instalaci kabeláže, datových zásuvek, datových rozvaděčů a jejich osazení příslušným hardwarem, WiFi připojením až po kompletní nastavení systému.

Optické rozvody

Zajištujeme kompletní výstavbu a správu optických rozvodů, instalací chrániček, optických kabelů a svařování optických vláken a jejich ukončování v datový rozvaděčích. Disponujeme vlastní svářecí a měřicí technikou.

Inteligentní domácnosti

Inteligentní, či chytrá domácnost, jinak také Smart Home je elektroinstalace pro Váš dům, byt či firmu, která zajistí dokonalé řízení, úsporu všech energií, větší bezpečnost a zvýšený komfort ovládání.  Systém umožňuje ovládání osvětlení, vytápění, chlazení, žaluzií, alarmů, ale i dalších elektrických spotřebičů. Na dálku pak máte pomocí chytrého telefonu, tabletu či počítače kontrolu nad řízením domu či firmy.

Bezdrátové sítě - WiFi

Bezdrátová síť WiFi má mnohé použití v domácnostech i ve firmách. Naší prací je instalace a zprovoznění takových zařízení od malých WiFi zařízeních, které najdou uplatnění hlavně v domácnostech pro připojení mobilních telefonů, tabletů nebo notebooků, až po bezdrátové spoje mezi budovami, kde instalace kabelu není možná nebo by byla příliš drahá.

Anténní rozvody STA

Rozvod STA instalujeme v jakémkoli rozsahu – tj. od bytových individuálních příjmů až po objekty hotelového typu s desítkami zásuvek, umožňujících příjem pozemních vysílačů TV stanic, rozhlasového vysílání na VKV až po šíření satelitního signálu z vybraných družic.

Elektroinstalace

Realizujeme síťová řešení na míru Vašim požadavkům.

Pro nezávaznou poptávku či konzultaci, nás prosím kontaktujte.